Дорогі друзі!
Ось і добіг кінця мій період роботи в Лондоні, куди я приїхала майже п’ять років тому.
Це відрядження було непростим, але надзвичайно цікавим і сповненим подій. Мені та моїй команді пощастило працювати тут в один з найбільш бурхливих періодів британської історії – спостерігати за Брекзітом та тим, як держава-лідер здійснює переосмислення свого місця у світі. Ми повинні були швидко адаптовуватися до нових реалій і працювати над розробкою нової філософії українсько-британських двосторонніх відносин. Переконана, що ми заклали надійний фундамент для їхнього подальшого розвитку.
Ця країна подарувала мені багато нових зустрічей, цікавих людей і справжніх друзів, які назавжди залишаться в моєму житті. В складні часи я завжди відчувала підтримку британських партнерів та української громади у Великій Британії, які були готові підставити надійне дружнє плече і допомогти і словом, і ділом, за що я всім надзвичайно вдячна.
Але особливо хочу подякувати співробітникам Посольства України у Великій Британії, всім тим, хто зі мною працював ці роки в Лондоні. Як колись сказав Стів Джобс, великі речі ніколи не робляться однією людиною – вони робляться командою. Я дуже рада, що ми зуміли нею стати!
З повагою,
Наталія Галібаренко