• A-
  A+
 • Людям із порушенням зору
 • Українською
 • English
Велика Британія оголошує проект на £9 млн для розвитку незалежних ЗМІ в Україні
Опубліковано 02 липня 2019 року о 17:29

Сьогодні під час свого візиту до Канади Державний Міністр МЗС Великої Британії Лорд (Тарік) Амед анонсував британський проект підтримки незалежних ЗМІ в Україні та у регіоні шляхом реалізації нового трирічного проекту із загальним бюджетом 9 млн фунтів стерлінгів. Це оголошення передує першій Глобальній конференції зі свободи слова, що пройде в Лондоні наступного тижня.

Міністр бере участь у третій конференції з питань реформ в Україні, яку приймає Міністр закордонних справ Канади Христя Фріланд у Торонто. Велика Британія започаткувала і провела першу конференцію в Лондоні у 2017 році. Велика Британія і Канада і надалі залишаються серед лідерів у підтримці, яку міжнародна спільнота надає для здійснення доленосних реформ в Україні, та докладатимуть зусиль до подальшого прогресу в судовій, виборчій та економічній реформах. Для України важливо продовжувати співпрацю з Міжнародним валютним фондом (МВФ), Європейським союзом та іншими донорами для завершення цих реформ.

Протягом наступного року Велика Британія виділить понад 37 мільйонів фунтів стерлінгів для підтримки подальших реформ в Україні у сфері оборони, миротворчої діяльності, боротьби з корупцією, врегулювання гуманітарних питань, управнення жінок і забезпечення рівних можливостей.

На конференції Лорд Амед оголосив:

За останні п’ять років Україна досягла більшого прогресу, ніж за попередні 23. Зараз ми бачимо скоординований план реформ. Ми бачимо більш прозору систему закупівель, реформований банківський сектор, покращення у сфері охорони здоров’я та більш децентралізований процес прийняття рішень, який є ближчим до людей. На тлі тривалої російської агресії це знакове досягнення.

Ми повинні й надалі зосереджувати увагу на фундаментальних реформах: по-перше, реформа судової системи; по-друге, добре розроблена програма приватизації; по-третє, законодавство для демонополізації ринку; і, по-четверте, реформа власності ЗМІ для розвитку вільних і чесних постачальників інформації.

У час коли Велика Британія покидає ЄС, наш уряд переконаний, що успіх України є життєво важливим для європейської та міжнародної безпеки. Ми будемо продовжувати працювати з усіма на користь суверенної, безпечної та процвітаючої України.

Оголошуючи новий проект із підтримки незалежних ЗМІ в Україні, Лорд Амед сказав:

Сьогодні я можу оголосити, що ми також збільшуємо підтримку незалежних ЗМІ в Україні через новий проект на 9 млн фунтів стерлінгів, який має на меті зміцнити стійкість українського суспільства відносно викликів дезінформації та допомогти підвищити підзвітність влади перед українцями через розвиток незалежних ЗМІ в Україні та країнах Східного партнерства.

Велика Британія чітко заявляє, що розвиток незалежного медіа-середовища, до якого належить Суспільний мовник, є основою стабільної та успішної демократії. Незалежні ЗМІ можуть бути потужним інструментом для послаблення впливу ворожих наративів, які націлені на сіяння розбрату і підірв реформаторських зусиль.

https://www.gov.uk/government/news/uk-announces-9m-project-to-support-independent-media-in-ukraine.uk

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux