Посольство України у Сполученому Королівстві Великої Британії та Північної Ірландії

Київ 19:16

«14» червня 2019 р. розпочав роботу візовий центр України в м. Лондон, функціонування якого забезпечується компанією "VF Worldwide Holding Ltd".

29 жовтня 2019, 00:00

«14» червня 2019 р. розпочав роботу візовий центр України в м. Лондон, функціонування якого забезпечується компанією "VF Worldwide Holding Ltd".

Візовий центр приймає та передаває на розгляд Посольства України у Великій Британії клопотання про оформлення віз для в’їзду в Україну іноземців та осіб без громадянства, що проживають у Сполученому Королівстві.

Заявники можуть подати документи для оформлення українських віз у зручному для них форматі та, за бажанням, отримати низку додаткових послуг (виготовлення фотокарток, переклад та копіювання документів, оформлення полісів медичного страхування, кур’єрські послуги, СМС-інформування, обслуговування у залах підвищеного комфорту тощо).

При цьому, візовий центр забезпечує лише технічний супровід візових досьє та надання сприяння заявникам. Остаточне рішення про оформлення чи відмову в оформленні віз приймає, як і раніше, консульський працівник Посольства України.

Контактна інформація візового центру:

Joint visa Application Centre

66 Wilson Street, London, EC2A 2BT, United Kingdom

UkraineinUK@vfshelpline.com

Tel : +44-2037938636

Веб-сторінка візового центру: www.vfsglobal.com/Ukraine/UK