Посольство України у Сполученому Королівстві Великої Британії та Північної Ірландії

Київ 18:23

Українська делегація порушила питання про незаконне заходження суден до закритих морських портів України в АР Крим та Севастополі в рамках ІМО

16 червня 2017, 16:32

15 червня ц.р. українська делегація виступила на засіданні Комітету з безпеки на морі Міжнародної морської організації (ІМО) із заявою щодо незаконного заходження суден до закритих морських портів України в АР Крим та Севастополі.

Було висловлено рішучий протест у зв’язку з черговою збройною провокацією з боку РФ – обстрілом 1 лютого 2017 року транспортного літака Військово-Морських сил Збройних сил України Ан-26 у районі Одеського газового родовища у виключній (морській) економічній зоні України.

За результатами обговорення 19 делегацій країн-членів ІМО, серед яких Австралія, Велика Британія, ФРН, США та Франція, підтримали позицію української делегації та в черговий раз засудили незаконну анексію Криму.

Таким чином, спроби російської делегації під час засідання звинуватити ІМО та Україну в розгляді питань, які не належать до компетенції організації, не отримали підтримки з боку іноземних делегацій.

Останні новини

Заява МЗС України щодо проведення Російською Федерацією незаконних «місцевих виборів» в окупованому Криму | 09 вересня, 10:53

МЗС України висловлює рішучий протест у зв’язку з проведенням Російською Федерацією 8 вересня 2019 року на тимчасово окупованій території АР Крим та м. Севастополь так званих «місцевих виборів» до незаконних інституцій, утворених російською окупаційною адміністрацією.