Посольство України у Сполученому Королівстві Великої Британії та Північної Ірландії

, Київ 09:53

Про проведення VIII Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

03 січня, 19:02

Запрошуємо учнів та студентів з числа українців, які проживають у Великій Британії, взяти участь у VIII Міжнародному мовно-літературному конкурсі учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.

Конкурс проводиться Міністерством освіти і науки України щорічно з метою популяризації творчої спадщини Т.Г.Шевченка та підтримки обдарованої української молоді, яка проживає за кордоном.

До складу журі увійдуть викладачі української мови та літератури, письменники, поети, а також представник Посольства України. Для кожної вікової категорії учасників будуть передані відповідні завдання для творчої письмової роботи. За результатами оцінювання найкращі роботи будуть надіслані до Інституту модернізації змісту освіти в Києві.

Цьогорічний конкурс проходитиме за підтримки Посольства та Спілки учителів Великої Британії 27 січня об 11.00 у приміщенні Українського культурного центру в м.Лондон (154 Holland Park Avenue, W11 4UH).

Прохання до 22 січня ц.р. повідомити про свою участь у конкурсі, надіславши контактні дані (ПІБ, дата народження, назва навчального закладу, контактний номер телефону) на електронну адресу: contact@ukremb.org.uk.

Запрошуємо всіх бажаючих до участі в конкурсі!