Посольство України у Сполученому Королівстві Великої Британії та Північної Ірландії

, Київ 22:36

В.Гройсман: Велика Британія - важливий стратегічний партнер, маємо потенціал для поглиблення політичної та економічної співпраці

05 липня 2017, 20:03

Велика Британія була й залишається важливим стратегічним партнером України, і обидві країни мають великий потенціал розвитку політичної та економічної співпраці. Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман за підсумками переговорів з Прем’єр-міністром Великої Британії Терезою Мей. Зустріч відбулася в рамках візиту Володимира Гройсмана до Сполученого Королівства Великої Британії та Північної Ірландії.

«У нас відбулася добра розмова. Ми обговорили весь спектр питань від безпеки й оборони – до питань підтримки реформ і поглиблення співпраці, - сказав Глава Уряду. - Велика Британія - важливий стратегічний партнер, який ніколи не змінював позицій і підтримував Україну в усіх прагненнях. Є чітка позиція щодо підтримки територіальної цілісності України, засудження агресії та підтримки санкційної політики».

Глава Уряду повідомив, що сторони торкнулися питання проведення великого економічного форуму, який відбудеться завтра, 6 липня. Володимир Гройсман подякував Прем’єр-міністру Великої Британії Терезі Мей та Міністру закордонних справ Великої Британії Борису Джонсону за допомогу в підготовці форуму.