Посольство України у Сполученому Королівстві Великої Британії та Північної Ірландії

, Київ 12:53

Україна розглядає можливість формування Угоди про зону вільної торгівлі з Великою Британією, - Прем'єр-міністр В.Гройсман

05 липня 2017, 19:49

Україна розглядає можливість формування окремої Угоди з Великою Британією про зону вільної торгівлі у зв’язку з рішенням Лондона вийти з Європейського Союзу та формувати власну торгову політику. Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман за підсумками переговорів з Прем’єр-міністром Великої Британії Терезою Мей. Зустріч відбулася в рамках візиту Володимира Гройсмана до Великої Британії. 

«Ми торкнулися питань поглиблення економічної співпраці. Якщо подивимося на взаємну торгівлю – по року зараз маємо трошки більше 2 млрд дол., а потенціал може бути 3,5 млрд, - сказав Глава Уряду України. – І враховуючи рішення про Brexit, нам треба говорити про засади нашої економічної співпраці. Я порушив питання і знайшов підтримку розпочати консультації щодо формування зони вільної торгівлі з Великою Британією».

Володимир Гройсман нагадав, що зона вільної торгівлі діє між Україною та ЄС, з 1 вересня запрацює зона вільної торгівлі з Канадою, і наразі ведуться переговори про ЗВТ з Туреччиною та Ізраїлем.