Посольство України у Сполученому Королівстві Великої Британії та Північної Ірландії

Посол Наталія Галібаренко вручила Вірчі грамоти Королеві Єлизаветі ІІ

02 березня, 18:55

2 березня 2016 року під час офіційної церемонії у Букінгемському палаці Посол України у Великій Британії Наталія Галібаренко вручила Вірчі грамоти Королеві Єлизаветі ІІ.

До Букінгемського палацу Посла супроводжував Маршал дипломатичного корпусу на державній кареті. Під час церемонії Наталія Галібаренко вручила Вірчі Грамоти Королеві, яка акредитувала її Послом України у Великій Британії. Посол подякувала Її Величності Королеві за аудієнцію і висловила слова вдячності за солідарність та підтримку України з боку Великої Британії. Наталія Галібаренко висловила наміри продовжувати розвиток дружніх відносин між обома країнами. Королева Єлизавета передала найкращі вітання Президенту України та народу України.

Під час урочистого прийняття Посол Наталія Галібаренко особливо відзначила незмінну позицію Великої Британії щодо підтримки територіальної цілісності України та наголосила, що Україна залишається надійним партнером Британії на міжнародній арені.  

Останні новини

У Лондоні українські дипломати вшанували 75 річницю Акту проголошення відновлення самостійності Української держави | 10 липня, 07:59

10 липня 2016 року представники Посольства України в Великобританії взяли участь в урочистих заходах з нагоди вшанування 75-ої річниці проголошення Акту відновлення Самостійності Української Держави, яке відбулось 30 червня 1941 року у м.Львів.

Посол України у Великій Британії Наталія Галібаренко провела зустріч з Міністром у справах Європи Девідом Лідінгтоном | 07 липня, 19:47

Посол висловила вдячність Уряду Великої Британії за незмінну підтримку України, її територіальної цілісності, а також роботу зі збереження єдності міжнародної спільноти у продовженні санкцій проти РФ.

Посол України здійснила робочий візит до Шотландії | 06 липня, 14:41

4-5 липня 2016 р. Посол України Наталія Галібаренко відвідала Шотландію з метою обговорення шляхів посилення співпраці між Україною та цим регіоном