Посольство України у Сполученому Королівстві Великої Британії та Північної Ірландії

Посол Наталія Галібаренко вручила Вірчі грамоти Королеві Єлизаветі ІІ

02 березня, 18:55

2 березня 2016 року під час офіційної церемонії у Букінгемському палаці Посол України у Великій Британії Наталія Галібаренко вручила Вірчі грамоти Королеві Єлизаветі ІІ.

До Букінгемського палацу Посла супроводжував Маршал дипломатичного корпусу на державній кареті. Під час церемонії Наталія Галібаренко вручила Вірчі Грамоти Королеві, яка акредитувала її Послом України у Великій Британії. Посол подякувала Її Величності Королеві за аудієнцію і висловила слова вдячності за солідарність та підтримку України з боку Великої Британії. Наталія Галібаренко висловила наміри продовжувати розвиток дружніх відносин між обома країнами. Королева Єлизавета передала найкращі вітання Президенту України та народу України.

Під час урочистого прийняття Посол Наталія Галібаренко особливо відзначила незмінну позицію Великої Британії щодо підтримки територіальної цілісності України та наголосила, що Україна залишається надійним партнером Британії на міжнародній арені.  

Останні новини

Заява МЗС України у зв’язку з рішенням Верховного Суду РФ про заборону Меджлісу кримськотатарського народу | 29 вересня, 19:51

Міністерство закордонних справ України висловлює рішучий протест у зв’язку з рішенням Верховного Суду Російської Федерації визнати законним рішення про визнання Меджлісу кримськотатарського народу екстремістською організацією та заборону його діяльності.  

Державний секретар у закордонних справах та справах Співдружності Великої Британії прокоментував звіт Спільної слідчої групи з розслідування катастрофи літака Малайзійських авіаліній МН17 | 28 вересня, 20:19

«Ракета була російського виробництва та запущена з території, підконтрольної проросійськими сепаратистами. Ми закликаємо Росію до конструктивної взаємодії» (мовою оригіналу)

Вимагаємо від Російської Федерації припинити переслідування кримськотатарського народу та скасувати рішення щодо заборони Меджлісу | 28 вересня, 18:41

29 вересня 2016 року Верховним Судом РФ розглядатиметься апеляція щодо заборони Меджлісу кримськотатарського народу. Звертаємося до міжнародних партнерів засудити будь-які дії Росії, спрямовані на зухвале порушення норм міжнародного права.

Заява МЗС у зв’язку з оприлюдненням попередніх результатів роботи Спільної групи з розслідування катастрофи літака Малайзійських авіаліній МН17 | 28 вересня, 16:31

Сьогодні було представлено попередні результати кримінального розслідування щодо збиття рейсу МН 17, що здійснюється Спільною слідчою групою під керівництвом Нідерландів та за участю України, Малайзії, Австралії та Бельгії.