Посольство України у Сполученому Королівстві Великої Британії та Північної Ірландії

Посол Наталія Галібаренко вручила Вірчі грамоти Королеві Єлизаветі ІІ

02 березня, 18:55

2 березня 2016 року під час офіційної церемонії у Букінгемському палаці Посол України у Великій Британії Наталія Галібаренко вручила Вірчі грамоти Королеві Єлизаветі ІІ.

До Букінгемського палацу Посла супроводжував Маршал дипломатичного корпусу на державній кареті. Під час церемонії Наталія Галібаренко вручила Вірчі Грамоти Королеві, яка акредитувала її Послом України у Великій Британії. Посол подякувала Її Величності Королеві за аудієнцію і висловила слова вдячності за солідарність та підтримку України з боку Великої Британії. Наталія Галібаренко висловила наміри продовжувати розвиток дружніх відносин між обома країнами. Королева Єлизавета передала найкращі вітання Президенту України та народу України.

Під час урочистого прийняття Посол Наталія Галібаренко особливо відзначила незмінну позицію Великої Британії щодо підтримки територіальної цілісності України та наголосила, що Україна залишається надійним партнером Британії на міжнародній арені.  

Останні новини

Привітання британського Форін Офісу з нагоди 25 річниці Незалежності України | 24 серпня, 17:04

Велика Британія була першою країною ЄС, яка визнала незалежну Україну. Уряд Сполученого Королівства як і раніше рішуче підтримує суверенітет і територіальну цілісність України.

До Дня Державного Прапора України | 23 серпня, 18:21

З нагоди Дня Державного Прапора України колектив Посольства України разом з представниками Асоціації бувших вояків у Великій Британії та українською громадою Лондона провели урочисту церемонію підняття Державного Прапора України. 

Інформація про міжнародні виставки і ярмарки, що плануються до проведення в Сполученому Королівстві Великої Британії та Північної Ірландії у 2017 році. | 22 серпня, 14:34

Участь українських підприємств та компаній у даних заходах сприятиме налагодженню прямих ділових контактів з представниками бізнес-кіл Великої Британії.