Посольство України у Сполученому Королівстві Великої Британії та Північної Ірландії

14, Київ 17:46

Oxford University Press видали оновлений підручник з географії, у якому Крим – це Україна

01 березня, 12:10

Після численних звернень та критики з боку громадськості та у відповідь на звернення Посольства видавництво Oxford University Press виправило помилки у підручнику з географії Geog.3 для школярів, у якому Крим було позначено як частину території Російської Федерації.

Нова версія шкільного підручника Geog.3 надійшла у продаж 29 лютого. У ній наголошується на тому, що відповідно до міжнародного права Крим належить Україні. У підручнику вказано, що ООН не визнає Крим як частину російської території, а більшість країн світу, в тому числі Велика Британія, засудили незаконний референдум 2014 року на півострові.

Інформацію про випуск оновленої версії підручника опубліковано на веб-сайті Oxford University Press, де повідомляється, що видавництво готове безкоштовно обміняти підручник з помилками на його оновлену версію.

 

Виправлені помилки у підручнику Geog.3 видавництва Oxford University Press

Oxford University Press issues updated textbook on geography

 Oxford University Press issues updated textbook on geography

Oxford University Press issues updated textbook on geography

Oxford University Press issues updated textbook on geography

 

 

Останні новини

Statement of the Embassy of Ukraine to the United Kingdom on the Deportation of the Crimean Tatars Memorial Day | 18 травня, 11:15

On 18 May the international community commemorates the memory of victims of the genocide of the Crimean Tatars committed in 1944 by the Soviet Union communist regime. 

Україна вдячна Великій Британії за підтримку проведення ефективної роботи по боротьбі з корупцією, а також реформи правоохоронної та суддівської системи | 12 травня, 16:53

12 травня ц.р. Міністр юстиції України, голова делегації України на Антикорупційному саміті, який триває у м.Лондон, Павло Петренко провів зустріч з Міністром у справах Європи Форін Офісу Девідом Лідінгтоном.