Посольство України у Сполученому Королівстві Великої Британії та Північної Ірландії

23, Київ 17:57

Oxford University Press видали оновлений підручник з географії, у якому Крим – це Україна

01 березня, 12:10

Після численних звернень та критики з боку громадськості та у відповідь на звернення Посольства видавництво Oxford University Press виправило помилки у підручнику з географії Geog.3 для школярів, у якому Крим було позначено як частину території Російської Федерації.

Нова версія шкільного підручника Geog.3 надійшла у продаж 29 лютого. У ній наголошується на тому, що відповідно до міжнародного права Крим належить Україні. У підручнику вказано, що ООН не визнає Крим як частину російської території, а більшість країн світу, в тому числі Велика Британія, засудили незаконний референдум 2014 року на півострові.

Інформацію про випуск оновленої версії підручника опубліковано на веб-сайті Oxford University Press, де повідомляється, що видавництво готове безкоштовно обміняти підручник з помилками на його оновлену версію.

 

Виправлені помилки у підручнику Geog.3 видавництва Oxford University Press

Oxford University Press issues updated textbook on geography

 Oxford University Press issues updated textbook on geography

Oxford University Press issues updated textbook on geography

Oxford University Press issues updated textbook on geography

 

 

Останні новини

Дню Конституції України присвячується … | Сьогодні, 01:03

One may claim that the modern history of a nation begins with its constitution. In 2016 Ukraine celebrates the 20thanniversary of the adoption in 1996 of its modern Constitution. But not many know that the beginning of a constitutional process in Ukraine can be traced back as far as to the ХVІІІ century.

22-23 червня ц.р. на запрошення Форін Офісу делегація МЗС на чолі із Заступником Міністра-керівником апарату Вадимом Пристайком відвідала м.Лондон. | 23 червня, 16:46

Метою візиту було перейняття найкращого досвіду функціонування британської дипломатичної служби.

19 червня ц.р. представник Посольства України на запрошення Асоціації Українців в Великій Британії взяв участь у Святі Героїв, яке відбулось у Тарасівці (Вестон он Трент, Дербішир). | 20 червня, 10:12

Під час заходів учасники взяли участь у піднятті Національного Прапору, Святій Літургії та покладанні квітів пам’ятнику Героям, що віддали своє життя за Україну.

Заява Посла України у Великій Британії Наталії Галібаренко щодо рішення Ради ЄС продовжити санкції проти Росії у зв'язку з незаконною окупацією Криму (мовою оригіналу) | 17 червня, 14:57

I sincerely welcome the European Council decision to extend Crimea-related sanctions against Russia for another year and hope that the European Union will show the same unity next week and extends economic sanctions against Russia in response to its aggression against Ukraine.  

15 червня ц.р. в галереї «Фреймерс» за підтримки Посольства відбулося відкриття ювілейної виставки українського художника Дмитра Добровольського | 17 червня, 13:33

Під час відкриття виставки Посол України Наталія Галібаренко відзначила, що талант Д.Добровольського відомий та добре впізнаваний в багатьох країнах світу. Так, його роботи можна побачити в музеях та мистецьких галереях України, Великої Британії, Німеччини, США, Нідерландів, Естонії, Фінляндії, Франції та Канади.