Посольство України у Сполученому Королівстві Великої Британії та Північної Ірландії

Oxford University Press видали оновлений підручник з географії, у якому Крим – це Україна

01 березня, 12:10

Після численних звернень та критики з боку громадськості та у відповідь на звернення Посольства видавництво Oxford University Press виправило помилки у підручнику з географії Geog.3 для школярів, у якому Крим було позначено як частину території Російської Федерації.

Нова версія шкільного підручника Geog.3 надійшла у продаж 29 лютого. У ній наголошується на тому, що відповідно до міжнародного права Крим належить Україні. У підручнику вказано, що ООН не визнає Крим як частину російської території, а більшість країн світу, в тому числі Велика Британія, засудили незаконний референдум 2014 року на півострові.

Інформацію про випуск оновленої версії підручника опубліковано на веб-сайті Oxford University Press, де повідомляється, що видавництво готове безкоштовно обміняти підручник з помилками на його оновлену версію.

 

Виправлені помилки у підручнику Geog.3 видавництва Oxford University Press

Oxford University Press issues updated textbook on geography

 Oxford University Press issues updated textbook on geography

Oxford University Press issues updated textbook on geography

Oxford University Press issues updated textbook on geography

 

 

Останні новини

Привітання британського Форін Офісу з нагоди 25 річниці Незалежності України | 24 серпня, 17:04

Велика Британія була першою країною ЄС, яка визнала незалежну Україну. Уряд Сполученого Королівства як і раніше рішуче підтримує суверенітет і територіальну цілісність України.

До Дня Державного Прапора України | 23 серпня, 18:21

З нагоди Дня Державного Прапора України колектив Посольства України разом з представниками Асоціації бувших вояків у Великій Британії та українською громадою Лондона провели урочисту церемонію підняття Державного Прапора України. 

Інформація про міжнародні виставки і ярмарки, що плануються до проведення в Сполученому Королівстві Великої Британії та Північної Ірландії у 2017 році. | 22 серпня, 14:34

Участь українських підприємств та компаній у даних заходах сприятиме налагодженню прямих ділових контактів з представниками бізнес-кіл Великої Британії.