Посольство України у Сполученому Королівстві Великої Британії та Північної Ірландії

Oxford University Press видали оновлений підручник з географії, у якому Крим – це Україна

01 березня, 12:10

Після численних звернень та критики з боку громадськості та у відповідь на звернення Посольства видавництво Oxford University Press виправило помилки у підручнику з географії Geog.3 для школярів, у якому Крим було позначено як частину території Російської Федерації.

Нова версія шкільного підручника Geog.3 надійшла у продаж 29 лютого. У ній наголошується на тому, що відповідно до міжнародного права Крим належить Україні. У підручнику вказано, що ООН не визнає Крим як частину російської території, а більшість країн світу, в тому числі Велика Британія, засудили незаконний референдум 2014 року на півострові.

Інформацію про випуск оновленої версії підручника опубліковано на веб-сайті Oxford University Press, де повідомляється, що видавництво готове безкоштовно обміняти підручник з помилками на його оновлену версію.

 

Виправлені помилки у підручнику Geog.3 видавництва Oxford University Press

Oxford University Press issues updated textbook on geography

 Oxford University Press issues updated textbook on geography

Oxford University Press issues updated textbook on geography

Oxford University Press issues updated textbook on geography

 

 

Останні новини

У Лондоні українські дипломати вшанували 75 річницю Акту проголошення відновлення самостійності Української держави | 10 липня, 07:59

10 липня 2016 року представники Посольства України в Великобританії взяли участь в урочистих заходах з нагоди вшанування 75-ої річниці проголошення Акту відновлення Самостійності Української Держави, яке відбулось 30 червня 1941 року у м.Львів.

Посол України у Великій Британії Наталія Галібаренко провела зустріч з Міністром у справах Європи Девідом Лідінгтоном | 07 липня, 19:47

Посол висловила вдячність Уряду Великої Британії за незмінну підтримку України, її територіальної цілісності, а також роботу зі збереження єдності міжнародної спільноти у продовженні санкцій проти РФ.

Посол України здійснила робочий візит до Шотландії | 06 липня, 14:41

4-5 липня 2016 р. Посол України Наталія Галібаренко відвідала Шотландію з метою обговорення шляхів посилення співпраці між Україною та цим регіоном